top of page
Tokalaşma

HAKKIMIZDA

ONKA PATENT,

Uzun yıllardır hizmet veren ve bu alanda kaliteli hizmetin de adresi olarak tanımlanan bir firmadır. Firma, patent ve danışmanlık hizmetleri bünyesinde her zaman birinci sınıf kalitede ve güvenilir hizmetler sunmayı başarmıştır.

Marka patent başvurusu ile ilgili çözüm ortağı olan firma bünyesinde bu alana yönelik uzman kişiler görev almaktadır.

Firma gerek hukuksal süreçlerin yürütülmesinde gerekse de başvuru aşamasında müşterilerine gerekli olan danışmanlık hizmetini sunmaktadır. Bu sayede tescil sürecinin en iyi şekilde geçmesi ve çeşitli kamusal işlerin kısa sürede çözüme kavuşturulması da sağlanmış olur.

 

Yılların Tecrübesi ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Sunan ONKA PATENT;

Uzun zamandır patent ve danışmanlık alanında hizmet sunmaya devam eden bir firma niteliği taşımaktadır. Yılların vermiş olduğu üstün tecrübe sayesinde firmanın vizyon ve misyon ilkeleri de oldukça gelişmiştir. Müşteri memnuniyetini en temel ilkesi haline getiren firma, bu bağlamda her zaman kaliteli hizmet anlayışına sahip olduğunu da kanıtlamaktadır.

Firma, her türlü marka ve patent tescil işlemlerinde tecrübeye sabit kaliteli hizmetler sunmaktadır. Zamanla büyüyen firmanın şeffaflığı ve güvenilirliği de müşterilerini her daim memnun etmeyi başarmıştır. Başta marka ve patent tescili olmak üzere firma tarafından sunulan her hizmet kalemi, firmayı bir adım daha ileri taşımayı başarmaktadır.

 

Uzman Kadro ile Sınırsız Danışmanlık ve Destek Hizmeti;

ONKA PATENT, kurulduğu tarihten itibaren sahip olduğu uzman kadrosu ile her türlü danışmanlık hizmetinde yanınızda olması gereken bir firmadır. Firmanın bünyesinde görev yapan uzman ekip, tescil süreçlerinin her noktasında müşterilere tam destek sunmayı amaç edinmiştir.

Müşterilerini yakından tanıyan ve taleplerini anlayan firma, bu alanda uzman kişilerin de desteği sayesinde en iyi çözüm ortaklarından biri olarak kabul edilmektedir. Tescil süreçlerinin her aşamasında hizmet veren firma, tüm yasal prosedürlere hâkim olan hukuk takımı ile de ön plana çıkmaktadır.

Firma, kaliteli çözümler üretmekte ve bünyesindeki yetkili kişiler aracılığı ile de bu kaliteli çözümleri sunmayı başarabilmektedir.

 

Müşteri memnuniyetini uzman kadrosu ile sağlayan firmanın bu sayede sunduğu hizmetler de rakipleri arasından sıyrılmayı başarmaktadır. Sektörün en önemli firmaları arasında yer alan işletmenin daha uzun yıllar boyunca bu alanda hizmet vermeye devam edeceğine de kesin gözüyle bakılmaktadır.

bottom of page